Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty Wishlist
Wyszukiwarka (odnaleziono: 274)
< - 7>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 120m G.657A2
143,69 € z VAT
116,82 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Wtyk RJ45 UTP kat. 5e z pozłacanymi pinami 3 Zęby na drut 100 sztuk
16,24 € z VAT
13,20 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Wtyk RJ45 ekranowany na drut FTP kat.6 100 szt.
63,12 € z VAT
51,32 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Gigabit POE injector 6-port
137,76 € z VAT
112,00 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Łącznik RJ45
1,82 € z VAT
1,48 € netto
Producent: CDR
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Zapadkowe narzędzie do taśmy stalowej (bandownica) Batchet Tension Tool
420,64 € z VAT
341,98 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH

1+: 5,40 €

100+: 4,38 €

Producent: CDR

Made in Korea

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami FTP na drut 100 szt.
39,99 € z VAT
32,51 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Śrubowe narzędzie do taśmy stalowej (bandownica)
268,85 € z VAT
218,58 € netto
Producent: CDR
Śrubowy naprężacz taśmy.
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Pigtail MMCX- RP-SMA/m (30cm)
19,68 € z VAT
16,00 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Adapter Gigabit PoE - kostka z LED
13,52 € z VAT
10,99 € netto
Producent: CDR
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Injector PoE / Splitter PoE (do AP, kompletny) - 15 cm, biały
10,33 € z VAT
8,40 € netto
Producent: CDR
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 110m G.657A2
132,56 € z VAT
107,77 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm (paczka 100 sztuk)
7,63 € z VAT
6,20 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm (paczka 100 sztuk)
6,40 € z VAT
5,20 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (20cm)
15,03 € z VAT
12,22 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
121,77 € z VAT
199,00 €
99,00 € netto
Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Adapter PoE injector na kablu
5,20 € z VAT
4,23 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5
9,48 € z VAT
7,71 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo

1+: 0,79 €

10+: 0,59 €

20+: 0,49 €

50+: 0,39 €

Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
LAN Protector MULTI 4 port PoE
92,20 € z VAT
74,96 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 100m G.657A2
121,86 € z VAT
99,07 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy FTTH FTTX FISH-U

1+: 4,09 €

50+: 3,89 €

100+: 3,69 €

Producent: CDR

Produkt posiada odczepiane mocowanie - nadaje się do oczkowych uchwytów nasłupowych!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH 2011

1+: 6,40 €

100+: 5,38 €

Producent: CDR

Made in Korea

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
PoE injector - kabelek czarny (gniazdo 2.5 / 5.5 mm)
2,45 € z VAT
1,99 € netto
Producent: CDR

Uwaga! Gniazdo 2,5/5,5mm, większość zasilaczy posiada wtyk 2,1/5,5mm.

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Maszt segmentowy stalowy Ø 38mm 100cm
34,74 € z VAT
28,24 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Kabel światlowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 30m G.657A2
44,07 € z VAT
35,83 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Pigtail MMCX- RP-SMA/m (20cm)
13,95 € z VAT
11,34 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO4, na przewód okrągły ø 4 mm (paczka 100 sztuk)
7,77 € z VAT
6,32 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Zaciskarka RJ45/RJ11 HT-2008R
75,99 € z VAT
61,78 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt antenowy 38/200/200 (4 otwory)
17,34 € z VAT
14,10 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Obejma łącząca maszty
8,76 € z VAT
7,12 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO7, na przewód okrągły ø 7 mm (paczka 100 sztuk)
8,78 € z VAT
7,14 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Wkręt do adapterów (100 sztuk)
9,54 € z VAT
7,76 € netto
Producent: CDR
Wkręty do adapterów (100 sztuk).
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Rozdzielacz zasilania 4x
7,61 € z VAT
6,19 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO8, na przewód okrągły ø 8 mm (paczka 100 sztuk)
7,92 € z VAT
6,44 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Cybant duży max fi 51mm M8
3,65 € z VAT
2,97 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uchwyt kablowy KO10, na przewód okrągły ø 10 mm (paczka 100 sztuk)
9,68 € z VAT
7,87 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Magnetyczna antena 9dBi Huawei E156G, E160, E169, E620, E630
45,85 € z VAT
37,28 € netto
Producent: CDR
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Śrubowe narzędzie do taśmy stalowej (bandownica) Heavy Duty
420,64 € z VAT
341,98 € netto
Producent: CDR
Non e' disponibile
< - 7>