Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody
/Moduły QSFP28
Kategorie

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Producent
Moduły QSFP28
Manufacturer: Mikrotik, Opton
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON QSFP28-100G-SR4 QSFP28 Dual, 100 Gb/s, MM MPO, 100 m, TX850nm
296,56 €
364,77 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton Direct Attach Cable (kabel DAC) QSFP28 100 Gb/s 1m
177,46 €
218,28 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-DF31-LR4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 10km, 1310nm, DDM
2 753,43 €
3 386,72 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 100G-SM-CWDM4 wkładka QSFP28 Dual Fiber, 100Gbps, SM LC, 2km, 1271/1291/1311/1331nm, DDM
941,96 €
1 158,61 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+BC0003-XS+ direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 - 4x SFP28 3 m
273,83 €
336,81 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0003 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 3 m
199,14 €
244,94 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0001 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 1 m
134,43 €
165,35 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
< - 1>