Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody
/CATV
Kategorie

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Producent
CATV
Manufacturer: Huawei, Opton
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
159,00 €
195,57 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
104,92 €
129,05 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1503AC transmiter CATV Direct Modulated AGC 1550nm 3 dBm 5km
2 217,96 €
2 728,09 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton RF-WDM55-SA-P pasywny konwerter CATV
80,37 €
98,86 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
113,25 €
139,30 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton EDFA-5831-1X08-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 31 dBm 8x SC/APC
8 668,27 €
10 661,97 € z VAT
Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton EDFA-5835-1X16-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563nm) 35 dBm 16x SC/APC
11 447,98 €
14 081,02 € z VAT
Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton EDFA-5839-1X32-SC-AC wzmacniacz / pompa CATV EDFA (1540-1563 nm) 39 dBm 32x SC/APC
16 531,90 €
20 334,24 € z VAT
Producent: Opton

Towar dostępny na zamówienie. Czas realizacji: około 2 tygodnie

< - 1>