Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody
/CWDM

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Producent
CWDM
Manufacturer: Mikrotik, Opton
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 319,33 €
1 622,78 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM DEMUX 2-channel 1551-1571 LC/APC (+1310)
212,24 €
261,06 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM MUX 8-channel 1471-1611 LC/APC (+1310)
849,19 €
1 044,50 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM MUX 16-channel 1271-1611 LC/APC
1 712,70 €
2 106,62 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM MUX 4-channel 1471-1531 LC/APC (+1310)
309,42 €
380,59 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM MUX 2-channel 1551-1571 LC/APC (+1310)
212,24 €
261,06 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM DEMUX 4-channel 1471-1531 LC/APC (+1310)
309,42 €
380,59 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM MUX 8-channel 1271-1411 LC/APC (+1550)
856,36 €
1 053,32 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM DEMUX 8-channel 1271-1411 LC/APC (+1550)
856,36 €
1 053,32 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM DEMUX 16-channel 1271-1611 LC/APC
1 712,70 €
2 106,62 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
CWDM DEMUX 8-channel 1471-1611 LC/APC (+1310)
849,19 €
1 044,50 € z VAT
Producent: Opton
< - 1>