Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Długość (metry)
-
Złącza
Liczba końcówek
SC-SC
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/UPC 10m G657A1
139,56 €
171,66 € z VAT
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/APC 20m G657A1
384,25 €
472,63 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/APC 20m G657A1
255,91 €
314,77 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/APC 10m G657A1
265,79 €
326,92 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/UPC 10m G657A1
316,53 €
389,33 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/APC 10m G657A1
164,79 €
202,69 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/APC 15m G657A1
210,35 €
258,73 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/UPC-SC/UPC 10m G657A1
164,79 €
202,69 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/UPC 20m G657A1
225,98 €
277,96 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/APC 15m G657A1
325,06 €
399,82 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/UPC-SC/UPC 20m G657A1
370,43 €
455,63 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/UPC-SC/UPC 10m G657A1
251,97 €
309,92 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/UPC-SC/UPC 15m G657A1
376,25 €
462,79 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/APC-SC/UPC 15m G657A1
179,37 €
220,63 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/UPC 15m G657A1
382,84 €
470,89 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/UPC-SC/UPC 20m G657A1
249,00 €
306,27 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x SC/APC-SC/UPC 20m G657A1
443,74 €
545,80 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x SC/UPC-SC/UPC 15m G657A1
172,74 €
212,47 € z VAT
Producent: Opton
< - 1>