Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Długość (metry)
-
Liczba końcówek
Producent
LC-LC
Manufacturer: Opton, Ubiquiti Networks
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x LC/UPC-LC/UPC 10m G657A1
171,70 €
211,19 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x LC/UPC-LC/UPC 20m G657A1
262,81 €
323,26 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x LC/UPC-LC/UPC 20m G657A1
449,94 €
553,43 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 12x LC/UPC-LC/UPC 15m G657A1
217,25 €
267,22 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x LC/UPC-LC/UPC 10m G657A1
279,60 €
343,91 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Multipatchcord 24x LC/UPC-LC/UPC 15m G657A1
389,43 €
479,00 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti FC-SM-100 multipatchcord 6x LC/UPC - LC/UPC, 30m, G.657.A2, zewnetrzny
249,15 €
306,45 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti FC-SM-300 multipatchcord 6x LC/UPC - LC/UPC, 90m, G.657.A2, zewnetrzny
503,39 €
619,17 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti FC-SM-200 multipatchcord 6x LC/UPC - LC/UPC, 60m, G.657.A2, zewnetrzny
366,10 €
450,30 € z VAT
< - 1>