Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
Filtry
Cena
-
Port RJ11 Telefoniczny
Technologia
Sposób zasilania
Porty USB
Złącze
Rodzaj portu Ethernet
Producent
Opcje dodatkowe
ONU/ONT
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
180,96 €
148,00 €
222,58 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
104,32 €
79,00 €
128,31 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
129,00 €
158,67 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
255,00 €
215,00 €
313,65 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
129,55 €
159,35 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
74,99 €
92,24 € z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
159,00 €
195,57 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
69,00 €
49,00 €
84,87 € z VAT
Producent: ZTE
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
199,00 €
244,77 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC w obudowie i z zasilaniem awaryjnym
89,00 €
79,00 €
109,47 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145X6 GPON ONT terminal Wi-Fi 6 AX3000 4x GE, 1x POTS, 2x USB, 1x SC/UPC
249,73 €
307,17 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GP501R GPON/EPON ONU 1x GE 1x SC/UPC
68,99 €
84,86 € z VAT
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP542R GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 4x GE, 1x USB
139,00 €
170,97 € z VAT
Producent: Uplink
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
279,64 €
343,96 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT 1x GE, 1x SC/APC
75,60 €
92,99 € z VAT
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
183,08 €
225,19 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-PD GPON / EPON ONU terminal 1x GE, 1x SC/UPC, 1x PoE-IN
88,99 €
109,46 € z VAT
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link XC220-G3v terminal GPON ONT z WiFi AC1200, 4x GE, 1x RJ11, 1x SC/APC
166,00 €
204,18 € z VAT
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
99,99 €
122,99 € z VAT
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
180,96 €
148,00 €
222,58 € z VAT
Producent: Huawei

Urządzenie zaprogramowane pod OLT ZTE!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145V5 GPON ONT terminal SC/UPC 4x GE 1x RJ11 WiFi AC1200
199,00 €
244,77 € z VAT
Producent: Huawei

Nowa wersja hardware'u!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP542Z terminal ONT GPON / EPON 4x GE, 1x USB, WiFi AC1200
155,00 €
190,65 € z VAT
Producent: Uplink
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-INSTANT uFiber Instant wkładka kliencka GPON (ONU stick)
162,69 €
200,11 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
FiberHome AN5506-01-A terminal GPON ONU 1x GE, SC/UPC
88,22 €
108,51 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti uFiber WiFi terminal GPON ONT 4x GE, WiFi N300
416,98 €
512,89 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8120C terminal GPON ONT 1x SC/UPC, 1x GE, 1x FE, 1x POTS (RJ11)
89,00 €
109,47 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-RFC terminal GPON /EPON ONT 1x GE, 1x SC/APC, 1x RF z kontrolą CATV
124,99 €
153,74 € z VAT
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (5-pak)
823,92 €
1 013,42 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE (20-pak)
3 406,40 €
4 189,87 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber WiFi6 terminal GPON ONT AX1500, 4x GE, SC/APC
416,98 €
512,89 € z VAT
< - 1>