Kontakt

Contact us

Contact

email@email.com

00 00 000 0000

mon. - fr.: 9:00 - 17:00

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
KATEGORIE

Manufacturer:

PON
< - 4>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
Our offer
60,27 € z VAT
69,00 € netto
49,00 € netto
Producent: ZTE
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
77,48 € z VAT
62,99 € netto
Producent: Uplink

W ofercie mamy również wersję EPON / GPON: GP501Z

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GP501R GPON/EPON ONU 1x GE 1x SC/UPC
84,86 € z VAT
68,99 € netto
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
92,24 € z VAT
74,99 € netto
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link XZ000-G3 terminal GPON ONT 1x GE, 1x SC/APC
92,99 € z VAT
75,60 € netto
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC w obudowie i z zasilaniem awaryjnym
Our offer
97,17 € z VAT
89,00 € netto
79,00 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
Our offer
97,17 € z VAT
104,32 € netto
79,00 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
SFP GPON OLT Class C+
105,32 € z VAT
85,63 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
FiberHome AN5506-01-A terminal GPON ONU 1x GE, SC/UPC
108,51 € z VAT
88,22 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-PD GPON / EPON ONU terminal 1x GE, 1x SC/UPC, 1x PoE-IN
109,46 € z VAT
88,99 € netto
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8120C terminal GPON ONT 1x SC/UPC, 1x GE, 1x FE, 1x POTS (RJ11)
109,47 € z VAT
89,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
110,69 € z VAT
89,99 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8245H EPON ONT terminal 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 (POTS) USB WiFi
121,77 € z VAT
99,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
UPLINK GPON / EPON ONU GP501Z-RF 1x GbE 1x SC/APC 1x CATV (ZTE chipset)
122,99 € z VAT
99,99 € netto
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP501Z-RFC terminal GPON /EPON ONT 1x GE, 1x SC/APC, 1x RF z kontrolą CATV
153,74 € z VAT
124,99 € netto
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
158,67 € z VAT
129,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
159,35 € z VAT
129,55 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP542R GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 4x GE, 1x USB
170,97 € z VAT
139,00 € netto
Producent: Uplink
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Our offer
182,04 € z VAT
180,96 € netto
148,00 € netto
Producent: Huawei

Urządzenie zaprogramowane pod OLT ZTE!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Our offer
182,04 € z VAT
180,96 € netto
148,00 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Our offer
182,04 € z VAT
180,96 € netto
148,00 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei DPD60-4-4 panel dystrybucji napięć DC
184,50 € z VAT
150,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink GP542Z terminal ONT GPON / EPON 4x GE, 1x USB, WiFi AC1200
190,65 € z VAT
155,00 € netto
Producent: Uplink
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
195,57 € z VAT
159,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-INSTANT uFiber Instant wkładka kliencka GPON (ONU stick)
200,11 € z VAT
162,69 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link XC220-G3v terminal GPON ONT z WiFi AC1200, 4x GE, 1x RJ11, 1x SC/APC
204,18 € z VAT
166,00 € netto
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
223,98 € z VAT
182,10 € netto
Producent: Huawei

Lepszy zamiennik: Huawei HG8245Q2

Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Loco terminal GPON ONU 1x GE
225,19 € z VAT
183,08 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145V5 GPON ONT terminal SC/UPC 4x GE 1x RJ11 WiFi AC1200
244,77 € z VAT
199,00 € netto
Producent: Huawei

Nowa wersja hardware'u!

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton GP801R wkładka kliencka GPON / EPON (ONU Stick) do switcha / routera
244,77 € z VAT
199,00 € netto
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
257,07 € z VAT
209,00 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145V5 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 1x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Our offer
264,45 € z VAT
255,00 € netto
215,00 € netto
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link NP100-48W12M-1 DC zasilacz do GPON OLT terminal
267,17 € z VAT
217,21 € netto
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink moduł zasilający DC do terminali OLT, input 48 V DC 2 A
289,05 € z VAT
235,00 € netto
Producent: Uplink
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Uplink moduł zasilający do terminali OLT, output 12 V DC, 6.25 A
293,97 € z VAT
239,00 € netto
Producent: Uplink
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei EG8145X6 GPON ONT terminal Wi-Fi 6 AX3000 4x GE, 1x POTS, 2x USB, 1x SC/UPC
307,17 € z VAT
249,73 € netto
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
343,96 € z VAT
279,64 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
362,79 € z VAT
294,95 € netto
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
400,29 € z VAT
325,44 € netto
< - 4>
Filtry
Cena
-
Technologia
Producent
Special offer
5d 16h 31m 59s

5 499,00 € netto

4 499,00 € netto

Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)