Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody
/Moduły SFP
/PON
/Singlemode
/WDM

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Rodzaj
Złącze
Tx długość fali
Rx długość fali
Zasięg
DDM
Producent
Singlemode
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
79,66 €
97,98 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 125G-SM-DF31-LC SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM
35,95 €
44,22 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
1G SFP LX Transceiver, SM LC, 20km, TX1310 DDM (HP J4859C compatible)
34,08 €
41,92 € z VAT
Producent: Opton
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 125G-SM-DF31-LC-40D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM
50,18 €
61,72 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Moduł SFP TL-SM311LS
44,18 €
54,34 € z VAT
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei OSG010001 eSFP, 1310nm, 1.25Gb/s, 10km, SM, LC
132,48 €
162,95 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 125G-SM-DF55-LC-80D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 80km, TX1550, DDM
93,20 €
114,64 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link SM321A Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TX1550
66,53 €
81,83 € z VAT
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
HUAWEI MXPD-243S 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
70,80 €
87,08 € z VAT
Producent: Huawei
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
eSFP-GE-LX-SM1310 Gigabit single-mode fiber module 1.25G 10km
120,00 €
147,60 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
HUAWEI 125G 1310NM 10KM SM ESFP
190,94 €
234,86 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 1m
99,57 €
122,47 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
124,47 €
153,10 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
308,67 €
379,66 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, para (2 wkładki)
96,67 €
118,90 € z VAT
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+31LC10D wkładka SFP / SFP+ / SFP28 SM 10km 1310nm 1/10/25G
497,86 €
612,37 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 10G-SM-WDM-33-LC-D SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1330, DDM (HP-J9151A-U compatible)
191,85 €
235,98 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 3m
134,43 €
165,35 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 10G-SM-WDM27-LC-D SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1270, DDM (HP J9151A-U compatible)
191,85 €
235,98 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
HUAWEI OSG010N02 1.25G 1310nm 10km SM SFP Module
130,00 €
159,90 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Ubiquiti uFiber SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, 10 par (20 wkładki)
854,28 €
1 050,76 € z VAT
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei 34060713 wkładka SFP+ Dual Fiber 10G 1310nm 1.4km SM
269,00 €
330,87 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei OSG040N02 wkładka eSFP 1.25G 1310nm 40km SM
159,00 €
195,57 € z VAT
Producent: Huawei
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Huawei 34060473 wkładka SFP Dual-Fiber, 1G, SM LC/UPC, 20 dBm, 10 km, TX1310
119,00 €
146,37 € z VAT
Producent: Huawei
< - 1>