Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Tx długość fali
Zasięg
DDM
Producent
Opcje dodatkowe
CWDM
Manufacturer: Mikrotik, Opton
< - 2>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON 1.25G CWDM SFP TX1610 SM LC 120km DDM
362,14 €
445,43 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 40km
157,62 €
193,87 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 40km
148,85 €
183,09 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 40km
150,28 €
184,84 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1551 SM LC 40km
148,85 €
183,09 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 40km
157,62 €
193,87 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1571 SM LC 40km
148,60 €
182,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 80km
243,93 €
300,03 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1511 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 80km
247,79 €
304,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1271 SM LC 40km
148,60 €
182,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 80km
243,93 €
300,03 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1491 SM LC 40km
157,62 €
193,87 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1571 SM LC 80km
184,07 €
226,41 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 40km
148,85 €
183,09 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 80km
243,93 €
300,03 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 40km
150,28 €
184,84 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1531 SM LC 40km
154,73 €
190,32 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 40km
148,60 €
182,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1331 SM LC 80km
243,93 €
300,03 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1311 SM LC 40km
148,01 €
182,05 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1371 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 80km
243,93 €
300,03 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1391 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1551 SM LC 80km
247,79 €
304,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1411 SM LC 40km
148,85 €
183,09 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1291 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1351 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 40km
148,60 €
182,78 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1611 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1591 SM LC 40km
153,47 €
188,77 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 80km
184,07 €
226,41 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Opton 1.25G CWDM SFP TX1591 SM LC 80km
261,95 €
322,20 € z VAT
Producent: Opton
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C51DLC40D CWDM SFP 1.25G SM Tx 1510nm LC 40 km
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C47DLC40D CWDM SFP 1.25G SM Tx 1470nm LC 40 km
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
< - 2>