Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Długość (metry)
-
Opcje dodatkowe
LC-SC
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m
19,89 €
24,46 € z VAT
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 2m.
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON - Patchcord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m
14,17 €
17,43 € z VAT
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 0,5m.
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON - Patchcord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m
16,08 €
19,78 € z VAT
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 1m.
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON - Patchcord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m
23,71 €
29,16 € z VAT
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
OPTON - Patchcord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m
29,74 €
36,58 € z VAT
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
< - 1>