Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Kategorie

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Rodzaj produktu
Producent
Opcje dodatkowe
Moduły SFP/SFP+
Manufacturer: Mikrotik, TP-Link
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
224,04 €
275,57 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
99,57 €
122,47 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
79,66 €
97,98 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
59,74 €
73,48 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para
243,96 €
300,07 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+85DLC03D SFP+ module 10G MM 300m 850nm LC-connector DDMI
199,14 €
244,94 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 319,33 €
1 622,78 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 214,77 €
1 494,17 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik aktywny Direct Attach Cable (kabel DAC) SFP+ 10G, 5m
174,26 €
214,34 € z VAT
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w slot SFP+ bez użycia światłowodu i wkładek.

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
TP-Link SM321B moduł dwukierunkowy SFP, WDM TX1310
40,32 €
49,59 € z VAT
Producent: TP-Link
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik Q+85MP01D wkładka QSFP, 40 Gb/s, MM, 850nm
199,14 €
244,94 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik Q+DA0001 QSFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 1m
99,57 €
122,47 € z VAT
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP bez użycia światłowodu i wkładek.

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik CWDM-CHASSIS-2-C2 obudowa Rack 19" na 2 moduły CWDM
204,13 €
251,08 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 1m
99,57 €
122,47 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ - 4x SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 40 Gb/s 3 m
199,14 €
244,94 € z VAT
Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port QSFP z urządzeniami wyposażonymi w porty SFP+

przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
124,47 €
153,10 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
308,67 €
379,66 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+31LC10D wkładka SFP / SFP+ / SFP28 SM 10km 1310nm 1/10/25G
497,86 €
612,37 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 25G direct attach cable (kabel DAC) 3m
134,43 €
165,35 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XS+2733LC15D wkładki / moduły SFP+ / SFP28, WDM, 25G, SM, LC, 15 km
1 214,77 €
1 494,17 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C61DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1610nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C51DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1510nm LC 10 km
448,07 €
551,13 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C53DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C53DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1530nm LC 10 km
404,26 €
497,24 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C61DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1610nm LC 10 km
388,04 €
477,29 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C55DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1550nm LC 10 km
377,30 €
464,08 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C51DLC40D CWDM SFP 1.25G SM Tx 1510nm LC 40 km
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C55DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1550nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C47DLC40D CWDM SFP 1.25G SM Tx 1470nm LC 40 km
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C57DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1570nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S-C59DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1590nm Dual LC-connector DDM
119,49 €
146,97 € z VAT
Producent: Mikrotik
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C59DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1590nm LC 10 km
431,14 €
530,30 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C57DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1570nm LC 10 km
404,26 €
497,24 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C49DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1490nm LC 10 km
377,30 €
464,08 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik S+C47DLC10D CWDM SFP+ 10G SM Tx 1470nm LC 10 km
448,07 €
551,13 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+BC0003-XS+ direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 - 4x SFP28 3 m
273,83 €
336,81 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0003 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 3 m
199,14 €
244,94 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
MikroTik XQ+DA0001 direct attach cable (kabel DAC) QSFP28 (100G) 1 m
134,43 €
165,35 € z VAT
Producent: Mikrotik
Non e' disponibile
< - 1>