Kontakt
Shipment Regulamin O sklepie

Contact us:

  email@email.com

  +00 00 000 0000

mon.-fr. 9:00-17:00

Kontakt

Cart
Twój koszyk jest pusty Wishlist
CDR/
Światłowody
Kategorie

Manufacturer:

Filtry
Cena
-
Opcje dodatkowe
Tłumiki
< - 1>
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 5dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 5dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)
Non e' disponibile
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/APC(F)-SC/APC(M) 5dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 5dB. Wtyk SC/APC (zielony), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 10dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk SC/UPC (niebieski), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/APC(F)-SC/APC(M) 3dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 3dB. Wtyk SC/APC (zielony), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 5dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 5dB. Wtyk SC/UPC (niebieski), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/APC(F)-SC/APC(M) 10dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk SC/APC (zielony), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 3dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 3dB. Wtyk SC/UPC (niebieski), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 10dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 10dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 3dB 1310+1550nm
23,65 €
29,09 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 3dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 1dB 1310+1550nm
21,52 €
26,47 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 1dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/APC(F)-SC/APC(M) 1dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 1dB. Wtyk SC/APC (zielony), męsko-żeński (nasadka)
przechowalnia Dodaj do listy życzeń
Tłumik światłowodowy SC/UPC(F)-SC/UPC(M) 1dB 1310+1550nm
28,33 €
34,85 € z VAT
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 1dB. Wtyk SC/UPC (niebieski), męsko-żeński (nasadka)
< - 1>